Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

Clubagenda
Pupil van de Week Overzicht
Hoofdsponsoren
Foto Album
Verjaardagskalender
Vandaag jarig:
Fedor van Battum 43
Robert Bolder 29
Morgen jarig:
Hugo van Dam 42
Bestuur
 

Voorzitter

 

Wim de Bruin

 

06-51694207

Mail naar : voorzitter@sdzz.nl

 

 

Penningmeester

 

Ria Wegman

 

 

Mail naar : penningmeester@sdzz.nl 

Secretaris

 

Jolanda Speklé

Mail naar : secretaris@sdzz.nl 

  

Voorzitter PR/Sponsoring
Jan Sloot, tevens vice voorzitter

0316-330283

Mail naar : sponsoring@sdzz.nl

 

Kantine

 

Piet Vael/Willem Wegman
Mail naar : kantine@sdzz.nl
 

  

 

 

 

Jeugdvoorzitter

 

Gerard Kelderman

 

0316-333001

 

 

Mail naar : jeugd@sdzz.nl

Voorzitter Senioren Commissie 

 

Damon Beykirch

 

0316-526115

 

Mail naar : 

senioren@sdzz.nl

Algemeen lid

 

John Kummeling

 

0316-334066

 

06-41132913

Mail naar : 

algemeen@sdzz.nl


 

2e Penningmeester

Jerney Sloot

06-53889754

Mail naar 2e-penningmeester@sdzz.nl

 
Facebook
Webshop SDZZ
jeugd-onderwerpen
Hoofdsponsor Jeugd
Radio SDZZ
Logo
Omni Vereniging S.D.Z.Z.
Accommodatie :
- Sportcomplex De Grietsche Poort,
- Doesburgseweg 14,
- 6902 PM Zevenaar.
- Telefoon : 0316 - 526115

Postadres :
- Postbus 84
- 6900 AB Zevenaar
- E - mail : secretaris@sdzz.nl

Items Nieuwsbrief :
nieuwsbrief@sdzz.nl

Laatste,Nieuws, wedstrijdprogramma en uitslagen.
webbeheerder@sdzz.nl
Sponsor van Pupil vd Week